Hines to lider na rynku deweloperskim, firma wyspecjalizowana w prowadzeniu inwestycji, organizacji procesu deweloperskiego oraz zarządzaniu nieruchomościami.

Hines jest prywatną firmą specjalizującą się w prowadzeniu inwestycji na rynku nieruchomości na całym świecie. Firma została założona w 1957 r. i obecnie posiada biura w 189 miastach w 20 krajach. Hines zarządza aktywami o wartości 96,5 mld USD, w tym portfelem o wartości 48,5 mld USD jako inwestor oraz portfelem o wartości 48 mld USD jako zarządca nieruchomości. Obecnie Hines realizuje 114 projektów deweloperskich na całym świecie. Dotychczas firma wybudowała, zmodernizowała lub nabyła 1 205 nieruchomości o powierzchni ponad 36,2 mln mkw. Portfel dotychczasowych realizacji deweloperskich firmy obejmuje ponad 533 nieruchomości o łącznej powierzchni 19,7 mln mkw.

Dzisiejsza pozycja firmy jest wynikiem dbałości o jakość projektów architektonicznych, rozwiązań inżynieryjnych i budowlanych oraz szacunku dla środowiska naturalnego. Filozofia i pasja Geralda D. Hinesa, założyciela firmy, oraz jego syna, Jeffreya C. Hinesa, a także profesjonalna kadra pracująca na całym świecie stanowią kwintesencję powszechnie uznawanego „standardu firmy Hines”. Warszawskie biuro Hines powstało w 1997 roku. Polski zespół to grono zaangażowanych profesjonalistów, dla których nieruchomości są prawdziwą pasją. Firma korzysta z wieloletniego doświadczenia i rozwiązań wdrożonych w setkach inwestycji na całym świecie, ale zawsze z naciskiem na zrozumienie i spełnienie potrzeb lokalnego odbiorcy. Dzięki temu oferujemy nowoczesne mieszkania i zarazem produkt, który sprawdzi się jako inwestycja na lata.

www.hines.pl www.hines.com

Realizując inwestycje mieszkaniowe w Polsce, współpracujemy tylko z partnerami o ugruntowanej pozycji na rynku. Partnerem kapitałowym firmy Hines przy realizacji Apartamentów Novum II jest Heitman, a budowę powierzyliśmy firmie Erbud S.A.


Heitman to międzynarodowa firma zarządzająca inwestycjami na rynku nieruchomości. Obecnie dysponuje aktywami o wartości 36.4 miliarda dolarów. Heitman ma doświadczenie w zakresie zarządzania szerokim spektrum nieruchomości. W 2009 roku firma zakończyła pracę nad funduszem HEPP4 (Heitman European Property Partners IV), którego łączna kwota opiewa na sumę 505 milionów euro. Środki pozyskane z funduszu zasilają między innymi inwestycję Apartamenty Novum w Krakowie, czyniąc Heitmana głównym partnerem kapitałowym przy tym projekcie. Heitman współpracował z Hines Polska w latach 2005–2008 przy okazji inwestycji Apartamenty Impresja w warszawskiej dzielnicy Wilanów.Erbud S.A. to przedsiębiorstwo z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży budowlanej, świadczące usługi w segmencie komercyjnym, użyteczności publicznej, energetycznym, mieszkaniowym oraz inżynieryjno-drogowym na terenie Polski oraz innych krajów europejskich. Erbud S.A. kolejny raz będzie partnerem firmy Hines w roli generalnego wykonawcy robót budowlanych – wcześniejsza współpraca dotyczyła realizacji pierwszego etapu Apartamentów Novum oraz zespołu mieszkaniowego Quattro Towers w Gdańsku.

2017 Hines Polska, Durham Sp. z o.o. oraz Durham II Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, tel. + 4822 - 351 24 00
Apartamenty Novum etap II to nowa inwestycja w centrum Krakowa.
Oferujemy mieszkania i apartamenty w wyjątkowej lokalizacji - samo centrum Krakowa – Stare Miasto.
Na sprzedaż posiadamy mieszkania z rynku pierwotnego o zróżnicowanym metrażu - zapraszamy do kontaktu.

- Wyjątkowa inwestycja w sercu Krakowa
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Durham sp. z o.o.

Administratorem danych jest Durham sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bonifraterskiej 17 w Warszawie. Dane będą przetwarzane dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług oraz przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane o i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.