Uprzejmie informujemy, że w dniach 30.04 – 03.05.2018 r. biuro sprzedaży mieszkań będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.
Uprzejmie informujemy, iż od dnia 01.02.2018r. biuro sprzedaży mieszkań zlokalizowane jest pod nowym adresem ul. Rakowicka 18 A w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin.
Miło nam poinformować, iż od kwietnia 2017 roku ruszyła sprzedaż drugiego etapu inwestycji. Apartamenty Novum II powstaną w bezpośrednim sąsiedztwie pierwszej fazy, która z sukcesem została zakończona w roku 2014. Drugi etap to najlepsza odpowiedź dla wymagających Klientów, poszukujących pewnej inwestycji, wysokiej jakości materiałów, sprawdzonych rozwiązań i zaufanego partnera jakim jest firma Hines.
Informujemy, iż regulamin programu lojalnościowego uległ zmianie. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną teścia dokumentu
2017 Hines Polska, Durham Sp. z o.o. oraz Durham II Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, tel. + 4822 - 351 24 00
Apartamenty Novum etap II to nowa inwestycja w centrum Krakowa.
Oferujemy mieszkania i apartamenty w wyjątkowej lokalizacji - samo centrum Krakowa – Stare Miasto.
Na sprzedaż posiadamy mieszkania z rynku pierwotnego o zróżnicowanym metrażu - zapraszamy do kontaktu.

- Wyjątkowa inwestycja w sercu Krakowa
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Durham sp. z o.o.

Administratorem danych jest Durham sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bonifraterskiej 17 w Warszawie. Dane będą przetwarzane dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług oraz przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane o i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.